fbpx
Serwis Acer Poznań

Serwis Acer Poznań

AZ Serwis specjalizuje się m.in. w serwisie, naprawie i czyszczeniu laptopów firmy Acer. Nasi eksperci szybko zdiagnozują wszelkie usterki i błyskawicznie rozwiążą każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz serwis znajduje się w Poznaniu, jednak oferujemy także możliwość dojazdu do klienta zarówno na terenie stolicy Wielkopolski, jak i w jej okolicach.

Oficjalna strona: https://acer.com/

Zamów Serwis

Historia firmy Acer

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1976 roku na Tajwanie. Oprócz laptopów, oferuje także oprogramowanie oraz usługi z branży IT. Firma Acer zatrudnia około 8000 osób, a jej produkty są wykorzystywane nie tylko przez indywidualnych użytkowników, ale również firmy, instytucje, a nawet sektor edukacyjny. Acer od lat cieszy się dobrą opinią, m.in. ze względu na wysoką jakość wykonania oraz korzystną relację ceny do wydajności.

Szerokie portfolio firmy Acer

Przedsiębiorstwo oferuje zarówno komputery stacjonarne, notebooki biznesowe, chromebooki, notebooki, a także wyświetlacze, smartfony, projektory, tablety, laptopy oraz wiele innych. W skład grupy Acer wchodzą takie marki jak Packard Bell, eMachines, Gateway i Predator. Firma ma na swoim koncie wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in. takich jak IGZO – czyli kryształ, który poprawia efektywność wyświetlaczy LCD, a jednocześnie zapewnia mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną.

serwis acer

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i transparentne zasady współpracy. Oferujemy kompleksowy serwis i naprawę laptopów Acer, począwszy od dokładnego czyszczenia i usuwania wszelkich zabrudzeń, poprzez wymianę pasty termoprzewodzącej, poszczególnych podzespołów, formatowanie dysków, a skończywszy na instalacji nowego systemu. Ponadto, nasz serwis w Poznaniu usuwa wszelkie wirusy, trojany i niechciane oprogramowanie typu adware, malware i wiele innych. Każda naprawa jest na bieżąco ustalana z zamawiającym, dzięki czemu nie pojawiają się niespodziewane koszty. Co więcej, oferujemy odzyskiwanie danych z laptopów Acer i innych oraz profesjonalne doradztwo komputerowe.

Gwarancja zadowolenia z usług

Serwis komputerowy AZ w Poznaniu zapewnia 3-miesięczną gwarancję na wszystkie usługi związane z laptopami firmy Acer i innymi komputerami. Wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby serwis, naprawa, czyszczenie lub wymiana podzespołów przebiegały jak najkrócej, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i dołączenia do stale powiększającego się grona zadowolonych klientów.

Sprawdź również naszą ofertę na serwis Lenovo!

Call Now Button