Serwis Acer Poznań

AZ Serwis specjalizuje się m.in. w serwisie, naprawie i czyszczeniu laptopów marki Acer. Nasi eksperci szybko zdiagnozują wszelkie usterki i błyskawicznie rozwiążą każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz serwis znajduje się w Poznaniu, jednak oferujemy także możliwość dojazdu do klienta zarówno na terenie stolicy Wielkopolski, jak i w jej okolicach.

Oficjalna strona: https://acer.com/

Historia firmy Acer

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1976 roku na Tajwanie. Oprócz laptopów, oferuje także oprogramowanie oraz usługi z branży IT. Firma Acer zatrudnia około 8000 osób, a jej produkty są wykorzystywane nie tylko przez indywidualnych użytkowników, ale również firmy, instytucje, a nawet sektor edukacyjny. Komputery i laptopy Acer od lat cieszą się dobrą opinią, m.in. ze względu na wysoką jakość wykonania oraz korzystną relację ceny do wydajności.

Szerokie portfolio marki Acer

Przedsiębiorstwo oferuje zarówno komputery stacjonarne, notebooki biznesowe, chromebooki, notebooki, a także wyświetlacze, smartfony, projektory, tablety, laptopy oraz wiele innych. W skład grupy Acer wchodzą takie marki jak Packard Bell, eMachines, Gateway i Predator. Firma ma na swoim koncie wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in. takich jak IGZO – czyli kryształ, który poprawia efektywność wyświetlaczy LCD, a jednocześnie zapewnia mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Serwis Acer Poznań – Dlaczego my?

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i transparentne zasady współpracy. Oferujemy kompleksowy serwis laptopów Acer, jak również komputerów i naprawę tabletów –  począwszy od dokładnego czyszczenia i usuwania wszelkich zabrudzeń, poprzez wymianę pasty termoprzewodzącej, poszczególnych podzespołów, formatowanie dysków, a skończywszy na instalacji nowego systemu. Ponadto, nasz serwis Acer w Poznaniu usuwa wszelkie wirusy, trojany i niechciane oprogramowanie typu adware, malware i wiele innych. Każda naprawa jest na bieżąco ustalana z zamawiającym, dzięki czemu nie pojawiają się niespodziewane koszty. Co więcej, oferujemy odzyskiwanie danych z laptopów Acer i innych oraz profesjonalne doradztwo komputerowe.

Acer serwis Poznań – Gwarancja zadowolenia

Serwis komputerowy AZ w Poznaniu zapewnia 3-miesięczną gwarancję na wszystkie usługi związane z laptopami firmy Acer i innymi komputerami. Wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby naprawa, czyszczenie oraz serwis laptopów Acer lub wymiana podzespołów przebiegały jak najkrócej, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Serwis Acer Poznań – zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i dołączenia do stale powiększającego się grona zadowolonych klientów.

Sprawdź również naszą ofertę na serwis Lenovo!