fbpx
Serwis ASUS Poznań

Serwis ASUS Poznań

AZ oferuje naprawę, czyszczenie i serwis laptopów ASUS. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, szybką realizację zleceń, a także atrakcyjne ceny. Wyróżnia nas profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Nasi wykwalifikowani eksperci poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym problemem, dzięki czemu grono zadowolonych klientów systematycznie się powiększa. Nasz serwis komputerów znajduje się w Poznaniu, ale oferujemy także możliwość dojazdu zarówno na terenie stolicy Wielkopolski, jak i jej okolic. Jeśli masz problem z komputerem marki ASUS, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oficjalna strona: https://asus.com

Zamów Serwis

Historia firmy ASUS

ASUS to duże tajwańskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy elektroniki. Oprócz laptopów, firma produkuje także płyty główne, tablety, smartfony, napędy optyczne oraz komputery stacjonarne. ASUS został założony w 1989 roku i od tamtej pory stale poszerza swój asortyment. Przedsiębiorstwo zyskało uznanie użytkowników praktycznie na całym świecie, a produkowane przez nie podzespoły są lub były montowane w produktach Sony, Apple, Hewlett Packard, Compaq i w wielu innych.

Innowacje firmy ASUS

Tajwańskie przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na ekologię i ochronę środowiska. W 2000 roku firma wdrożyła inicjatywę o nazwie Green ASUS, której celem było m.in. zminimalizowanie wpływu komputerów na planetę. Program jest realizowany poprzez opracowywanie urządzeń podlegających recyklingowi, ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie szkodliwych substancji podczas procesu produkcji m.in. laptopów ASUS, a także nadzorowanie dostawców.

serwis asus

Serwis AZ Poznań – dlaczego warto nam zaufać?

Specjalizujemy się nie tylko w serwisie, ale również w diagnozie, naprawie i czyszczeniu laptopów, m.in. firmy ASUS. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i najkrótszy jak to tylko możliwe termin realizacji. Ponadto, zapewniamy najwyższą jakość usług, na które udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Nasz serwis jest zlokalizowany w Poznaniu, jednak nie trzeba odwiedzać nas osobiście. Wystarczy telefoniczne zgłoszenie awarii lub za pośrednictwem e-maila, a nasi serwisanci dojadą do każdego miejsca w Poznaniu, a także w najbliższe okolice.

ASUS serwis w Poznaniu – zostaw swój komputer w rękach profesjonalistów

Od wielu lat skutecznie i szybko wykonujemy serwis i naprawiamy laptopy firmy ASUS oraz wiele innych, dzięki czemu cieszymy się dobrą opinią zarówno w Poznaniu, jak i okolicach. Bez względu na złożoność awarii, nasi specjaliści pewnością sobie z nią poradzą, a laptop znów zacznie szybko i wydajnie działać. Aby zamówić serwis laptopów ASUS lub dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz też naszą ofertę na serwis Acer!

Call Now Button