Serwis DELL Poznań

Oferujemy pogwarancyjny serwis laptopów DELL w Poznaniu. Specjalizujemy się w czyszczeniu, naprawie i serwisie zarówno starszego, jak i nowszego sprzętu. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Nasi eksperci dołożą wszelkich starań, aby laptopy firmy DELL znów były w 100% sprawne i wydajne. Nasz serwis DELL jest zlokalizowany w Poznaniu, jednak w razie potrzeby serwisant odbierze i ponownie zainstaluje sprzęt na terenie stolicy województwa wielkopolskiego i w najbliższych okolicach.

Oficjalna strona: https://dell.com/

Historia firmy DELL

Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku. Główna siedziba firmy DELL mieści się w Round Rock w Teksasie. To jedna z największych korporacji na świecie, która zajmuje się produkcją sprzętu elektronicznego. Obecnie firma zatrudnia ponad 100 000 osób praktycznie na całym globie. Oprócz laptopów, DELL oferuje także aparaty fotograficzne, komputery stacjonarne, odtwarzacze MP3, drukarki, oprogramowanie, serwery, oraz wiele innych. Oprócz Stanów Zjednoczonych, fabryki firmy DELL znajdują się m.in. w Malezji, Brazylii, Chinach i Indiach.

Proekologiczne działania firmy DELL

DELL jest jedną z przodujących firm, która systematycznie ogranicza lub całkowicie eliminuje toksyczne związki ze swoich produktów. Ponadto, przedsiębiorstwo znacząco zmniejsza emisję gazów cieplarnianych do atmosfery. DELL został wielokrotnie nagrodzony w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska jako firma wdrażająca innowacyjne rozwiązania, mające na celu ochronę planety. Obecnie trwają dalsze prace nad całkowitym usunięciem z produktów DELL substancji rzadkich i szkodliwych.

Serwis DELL Poznań – Co nas wyróżnia?

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w naprawie komputerów marki DELL, dzięki czemu gwarantujemy szybką i przede wszystkim trafną diagnozę usterki. Serwis DELL w Poznaniu – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i na wszystkie nasze usługi udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Naprawimy każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usterkę, zarówno w laptopie firmy DELL, jak i w komputerach innych producentów. Serwis i naprawa laptopów DELL znajdujący się w mieście Poznań to miejsce godne zaufania.

DELL serwis Poznań – Gwarancja zadowolenia

Serwis DELL Poznań od AZ – zapewnia najwyższą jakość usług. Skontaktuj się z nami telefoniczne lub za pośrednictwem e-maila, zamów serwis DELL i dołącz do grona zadowolonych klientów. Wszystkie naprawy komputerów firmy DELL są wykonywane w bezpieczny sposób, a dodatkowe czynności szczegółowo ustalane z zamawiającym, dzięki czemu nie pojawiają się niespodziewane koszty naprawy. Twój laptop firmy DELL potrzebuje serwisu, naprawy lub czyszczenia? Zaufaj profesjonalistom i postaw na wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Oferujemy również usługi na serwis HP! Sprawdź!