fbpx
Serwis HP Poznań

Serwis HP Poznań

AZ Serwis specjalizuje się m.in. w naprawie, czyszczeniu i serwisie komputerów produkowanych przez firmę HP. Nasi eksperci szybko zdiagnozują i usuną każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usterkę. Wyróżnia nas najwyższa jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Serwis znajduje się w Poznaniu, jednak nie trzeba odwiedzać nas osobiście. Nasz serwisant z chęcią odbierze sprzęt zarówno na terenie Poznania, jak i w najbliższej okolicy, a po naprawie zainstaluje go ponownie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oficjalna strona: https://hp.com/

Zamów Serwis

Historia HP

Pełna nazwa to Hewlett-Packard Company. Amerykańskie przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Palo Alto w stanie Kalifornia. Zostało założone w 1939 roku i obecnie zatrudnia ponad 320 000 pracowników. Oprócz komputerów, HP produkuje także drukarki, smartfony skanery oraz serwery. Co więcej, firma oferuje przestrzeń dyskową i oprogramowanie. Przedsiębiorstwo HP jest przez wiele osób uznawane jako firma, która stworzyła pierwszy komputer osobisty w 1986 roku.

Innowacyjność HP

Firma w 1972 roku stworzyła także pierwszy kalkulator, który mieścił się w kieszeni. Co więcej, HP jest również współtwórcą napędu i dyskietki 3,5″. Innowacyjne podejście do technologii sprawiło, że obecnie HP jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie przedsiębiorstw produkujących elektronikę.

naprawa laptopów hp

AZ – gwarancja najwyższej jakości usług

Nasz doświadczony zespół indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia. Wszystkie czynności związane z naprawą, czyszczeniem i serwisem komputerów są wykonywane z należytą starannością. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Specjalizujemy się zarówno w starszych, jak i nowych laptopach firmy HP. Realizujemy zlecenia związane z naprawą uszkodzeń mechanicznych, wymianą poszczególnych podzespołów, a także z instalacją wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych. Ponadto, nasz serwis zajmuje się odwirusowaniem komputerów i usuwaniem złośliwego oprogramowania.

Kompleksowy serwis laptopów HP w Poznaniu

Gwarantujemy szybkie i przede wszystkim bezpieczne naprawy laptopów firmy HP. Wszystkie czynności serwisowe są szczegółowo ustalane z zamawiającym, dzięki czemu nie pojawiają się niespodziewane koszty naprawy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila. Nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie i zaproponują najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych wymagań i preferencji klienta. Serwis komputerowy AZ w Poznaniu to gwarancja zadowolenia. Zamów usługę i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.

Zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na serwis Asus.

Call Now Button