Serwis Lenovo Poznań

AZ Pogotowie komputerowe specjalizuje się m.in. w naprawie i serwisie Lenovo. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełne bezpieczeństwo. Nasi eksperci rozwiążą każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem i usuną każdą usterkę. Naprawiamy, czyścimy i serwisujemy laptpoy Lenovo zarówno starsze, jak i nowe modele. Nasz serwis Lenovo znajduje się w Poznaniu, jednak nie trzeba odwiedzać nas osobiście. Wystarczy zgłosić usterkę telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila, a nasz serwisant odbierze i po naprawie zainstaluje ponownie sprzęt. Nasz serwis działa na terenie całego Poznania i okolic.

Oficjalna strona: https://lenovo.com/pl

Historia marki Lenovo

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1984 roku w Chinach i obecnie jest jedną z najbardziej popularnych firm produkujących elektronikę na świecie. Lenovo, oprócz laptopów, oferuje także pamięć masową, tablety serwery, smartwatche oraz telefony. Ponadto, tworzy oprogramowanie i aplikacje dla inteligentnego domu. Do najpopularniejszych laptopów Lenovo należą serie ThinkPad, IdeaPad, Yoga oraz modele oznaczone jako Z, Y i G.

Zaangażowanie społeczne Lenovo

Przedsiębiorstwo bierze aktywny udział w wielu inicjatywach społecznych, mających na celu zwiększenie dostępności do edukacji. Ponadto, równolegle do firmy, działa fundacja Lenovo, która jest zaangażowana w projekty praktycznie na całym świecie. Co więcej, przedsiębiorstwo systematycznie ogranicza lub całkowicie eliminuje szkodliwe substancje zawarte w swoich produktach, a także montuje energooszczędne podzespoły, m.in. w komputerach Lenovo, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Serwis Lenovo w Poznaniu – Dlaczego my?

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie komputerów firmy Lenovo. Na wszystkie nasze usługi udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Każdy serwis i ewentualne dodatkowe naprawy są ustalane z klientem, dzięki czemu nie pojawiają się niespodziewane koszty. Serwis Lenovo Poznań – zajmujemy się zarówno naprawą uszkodzeń mechanicznych komputerów Lenovo, jak i wymianą poszczególnych podzespołów, części zamiennych oraz instalacją wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych. Ponadto, nasz serwis Lenovo w Poznaniu oferuje usługi, w ramach których odwirusujemy komputery Lenovo i usuwamy wszelkie złośliwe oprogramowanie.

Lenovo serwis Poznań – Gwarancja zadowolenia

Nieważne jaki masz problem z komputerem Lenovo, nasz serwis Lenovo w Poznaniu gwarantuje szybką i trafną diagnozę oraz błyskawiczne usunięcie usterki w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do systematycznie powiększającego się grona zadowolonych klientów i użytkowników laptopów Lenovo.

Zachęcamy do sprawdzenia również naszej oferty na serwis Dell.