Serwis Toshiba Poznań

AZ to poznańska firma specjalizująca się m.in. w naprawie, serwisie i czyszczeniu laptopów marki Toshiba. Gwarantujemy najwyższą jakość, terminowość oraz krótki czas realizacji. Zajmujemy się zarówno serwisem starszych, jak nowych modeli komputerów Toshiba. Nasz serwis laptopów i komputerów znajduje się w Poznaniu, jednak na życzenie klienta serwisant odbierze i po naprawie ponownie zainstaluje sprzęt. Ponadto, zajmujemy się wymianą poszczególnych podzespołów, instalacją wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych, a także usuwaniem szkodliwego oprogramowania i wirusów z komputerów Toshiba. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na terenie całego Poznania i okolic.

Oficjalna strona: http://toshiba.pl/

Historia marki Toshiba

Toshiba jest jedną z najpopularniejszych firm na świecie, produkującą urządzenia elektroniczne. Japońska korporacja została założona w 1939 roku. Obecnie siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Tokio. Toshiba zatrudnia ponad 200 000 pracowników i jest notowana na giełdzie. Oprócz komputerów, przedsiębiorstwo produkuje także wyświetlacze, smartfony, napędy DVD, klimatyzatory oraz pamięć typu Flash. Toshiba jest współtwórcą i promotorem standardu kart pamięci Secure Digital, czyli SD. Obecnie, ten niezwykle popularny format jest wykorzystywany m.in. w aparatach fotograficznych, kamerach cyfrowych, wideorejestratorach oraz w wielu innych urządzeniach elektronicznych.

Toshiba i ochrona środowiska

Jednym z priorytetów firmy jest ochrona środowiska naturalnego. Co roku Toshiba udostępnia raport, w którym można przeczytać o systematycznym ograniczaniu używania szkodliwych substancji. Ponadto, Toshiba inwestuje w nowe, energooszczędne technologie, przyjazne środowisku naturalnemu.

AZ serwis z Poznania – dlaczego warto nam zaufać?

Nasz serwis laptopów i komputerów w Poznaniu tworzą wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy błyskawicznie zdiagnozują i naprawią każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem z komputerem Toshiba. Ponadto, na wszystkie usługi udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Naprawiamy uszkodzenia mechaniczne powstałe np. w wyniku upadku. Wymieniamy matryce, dyski, obudowy, klawiatury, płyty główne oraz wiele innych części w komputerach Toshiba.

Serwis laptopów Toshiba Poznań – nasza oferta

Wszystkie czynności serwisowe są wykonywane skrupulatnie i z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Gwarantujemy nie tylko zadowolenie, ale również pełne bezpieczeństwo komputerów Toshiba. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem komputerowym w Poznaniu. Pracujący tam eksperci z chęcią odpowiedzą na pytania oraz pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź również naszą ofertę na serwis Apple – zapraszamy!