fbpx

Aktualnie trwające promocje

*Promocje nie łączą się

Instalacja Systemu PRO+ oraz Czyszczenie PRO+ za jedyne 150 zł!

Instalacja systemu, sterowników, podstawowego oprogramowania, antywirusa, zgranie danych oraz czyszczenie komputera z kurzu, wymiana pasty termoprzewodzącej,  smarowanie łożysk wentylatorów w PC. Nasz serwis wykorzystuje jedne z najlepszych dostępnych na rynku akcesoriów do układów chłodzenia firmy „Thermal Grizzly” zapewniając najniższe możliwe temperatury. Nie czekają i oszczędź nawet do 80 zł- zamów serwis!

20% zniżki dla nowych klientów!

Tylko dla nowych klientów, możliwość odebrania zniżki w wysokości 20%. Nie szukaj więcej i skorzystaj z promocji już dziś. Poinformuj serwisanta o chęci skorzystania z promocji.
Zamów serwis juz teraz!
Zapraszamy! : )

 

200
snowman-1882635_640

Złóż swój komputer u nas, a instalację systemu odbierz GRATIS. Oszczędź 120zł!

Nie masz pomysłu na prezent? Zleć to nam! W ciągu 3 dni od poinformowania serwisu o chęci skorzystania z promocji otrzymasz ofertę dostosowaną do Twoich personalnych wymagań. Podaj maksymalną kwotę jaką chcesz przeznaczyć na sprzęt, a my dostosujemy podzespoły do Twoich wymagań. Co więcej za darmo otrzymasz Instalację systemu PRO+. Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy. Nie czekaj i łap promocję!

10 zł za opinię!

Napraw sprzęt w naszym serwisie, wystaw opinię zgodną z prawdą na google i odbierz 10 zł.Sprawdź nas i zamów serwis! 

bubbles-1985150_1280
Zadzwoń teraz