Serwis Apple Poznań

Popularna amerykańska korporacja, prowadzona przez długi czas przez Steve Jobs’a. Jak donosi Forbes, najsilniejsza marka na rynku w 2010. Cena za niektóre produkty tej marki jest jak z kosmosu, ale ma to swoje uzasadnienie. Niemalże bezbłędny system operacyjny jak i wygoda w obsłudze są jednym z wielu zalet Apple. Precyzja z jaką sprzęt został wykonana przekłada się bezpośrednio na nasz serwis, dzięki czemu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

Jeśli więc Twój iPad czy też iPhone nie reaguje lub nie działa zgodnie z oczekiwaniami, lub masz problemy z komputerem MacBook, skontaktuj się z nami. Jesteśmy jednym z najbardziej zaawansowanych warsztatów serwisowych i naprawczych marki Apple w Poznaniu. Zapewniamy pierwszorzędny serwis i wsparcie technologiczne, terminowe wykonanie usługi oraz konkurencyjne ceny.

AZ serwis z Poznania - Dlaczego my?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie naprawy i serwisu urządzeń firmy Apple. Naprawiamy takie urządzenia, jak iPhone’y, iPady, laptopy MacBook. Usługa wykonywana jest tylko przy użyciu najlepszej jakości części. Naprawy, które wykonujemy w ramach serwisu:

  • pęknięte ekrany,
  • problemy z wyświetlaczem,
  • problemy z oprogramowaniem,
  • wymiana głośników,
  • problemy z zasilaniem i ładowaniem,
  • wymiana baterii.

Nasza dogłębna wiedza na temat urządzeń Apple gwarantuje, że naprawimy każdy rodzaj urządzenia. Wszystko po to, by Twoje urządzenie działało tak, jak powinno i tak długo, jak długo je posiadasz.

Serwis Apple Poznań – naprawiamy modele:
Apple MacBook Air (M1, 2020 r.)
Apple MacBook Pro 13 cali (dwa porty Thunderbolt 3, 2016 r.)
Apple MacBook Pro 14 cali (2021 r.)
Apple MacBook Air (Retina, 2020 r.)
Apple MacBook Pro 13 cali (M1, 2020 r.)
Apple MacBook Pro 16 cali (2019 r.)
Apple MacBook Air (2017 r.)
Apple MacBook Pro 13 cali (dwa porty Thunderbolt 3, 2020 r.)
Apple MacBook Pro 16 cali (2021 r.)
Apple MacBook Pro 13 cali (cztery porty Thunderbolt 3, 2020 r.)

*Modele laptopów są poglądowe. Jeżeli nie widzisz swojego modelu na liście, zapytaj o niego tutaj!

Naprawa laptopów Apple- Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny jest całkowity brak korzystania z urządzenia takiego jak iPhone czy iPad. W związku z tym staramy się wykonać usługę naprawy i serwisu sprzętu jak najszybciej, dbając przy tym o czas i pieniądze naszych klientów. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Dokładamy wszelkich starań, aby usługa była wykonana sprawnie, szybko i profesjonalnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy zdalną naprawę i serwis urządzeń, a także wygodny wybór metod płatności.

W naszym serwisie, mieszczącym się w Poznaniu, znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do iPada, iPhone’a, iPoda, MacBooka i i Maca. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Działamy na terenie Poznania i okolic. Oprócz naprawy oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie serwisu urządzeń marki Apple.

Serwis i naprawa laptopów Apple - cennik

Przygotowanie laptopa do sprzedaży
Instalacja systemu, sterowników, podstawowego oprogramowania, antywirusa oraz zgranie danych. Czyszczenie układu chłodzenia + wymiana pasty termoprzewodzącej. Trwałe usunięcie danych z dysku, bez możliwości odzyskania.
Instalacja systemu PRO+ oraz czyszczenie laptopa
Instalacja systemu, sterowników, podstawowego oprogramowania, antywirusa oraz zgranie danych. Czyszczenie układu chłodzenia + wymiana pasty termoprzewodzącej
Czyszczenie laptopa
90 zł
Czyszczenie układu chłodzenia + wymiana pasty termoprzewodzącej
Czyszczenie laptopa PRO
120-150 zł
Czyszczenie układu chłodzenia + wymiana pasty termoprzewodzącej + wymiana termopadów
Wymiana wentylatora w laptopie
60 zł
Wymiana radiatora w laptopie
80 zł
Wymiana taśmy LCD w laptopie
150 zł
Wymiana matrycy w laptopie
80 zł
Wymiana ramki LCD w laptopie
50 zł
Wymiana obudowy dolnej w laptopie
50 – 90 zł
Wymiana palmrestu w laptopie
70 zł
Wymiana palmrestu z osadzoną w laptopiepłytą główną
120 zł
Wymiana zawiasów w laptopie
120 zł
Wymiana klawiatury w laptopie
60 zł
Wymiana klawiatury nitowanej w laptopie
od 120 zł
Wymiana / dołożenie kosci RAM w laptopie
od 40 zł
O ile jest taka możliwość
Wymiana dysku w laptopie
50 zł
Wymiana panelu zasilania w laptopie
70 zł
O ile jest taka możliwosć
Wymiana baterii w laptopie
40 – 60 zł
Wlutowanie nowego gniazda zasilania w laptopie
120 zł
Wymiana baterii RTC/BIOS w laptopie
70 – 90 zł
Wymiana płyty głównej w laptopie
120 zł
Czyszczenie płyty głównej po zalaniu w laptopie
120 zł
Usługa polega na czyszczeniu izopropanolem oraz wodą destylowaną płyty głównej po zalaniu
Wymiana karty sieciowej w laptopie
40 – 60 zł
Wlutowanie ganiazda USB w laptopie
od 120 zł
O ile jest taka możliowść
Wymiana napędu optycznego w laptopie
40 – 60 zł
Wymiana obudowy matrycy w laptopie
90 zł
Wymiana kamery w laptopie
od 60 zł

* Szczegółowy cennik usług znajdziesz tutaj!

Serwis komputerowy Poznań - Naprawa bez wychodzenia z domu

Nasz serwis znajduje się w Poznaniu, ale nie trzeba odwiedzać nas osobiście. Nie musisz nic robić. Wystarczy zgłosić usterkę telefonicznie lub mailowo, a my zajmiemy się odbiorem Twojego sprzętu oraz naprawą. Zdalna naprawa urządzeń to bardzo wygodna forma otrzymania technicznego wsparcia bez potrzeby wychodzenia z domu.

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli chcesz nawiązać współpracę z naszym serwisem, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Możesz także odwiedzić nas osobiście. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Jako eksperci Apple zawsze chętnie służymy pomocą i fachowym doradztwem. Zachęcamy do współpracy!

Krótka historia firmy Apple

Firma Apple Inc. została założona 1 kwietnia 1976 r. przez Steve’a Jobsa, Steve’a Woźniaka i Ronalda Wayne’a . Apple Inc. to międzynarodowe przedsiębiorstwo informatyczne, które zajmuje się tworzeniem elektroniki użytkowej, komputerów osobistych, serwerów oraz oprogramowań komputerowych. Jest także cyfrowym dystrybutorem treści multimedialnych. Siedziba firmy znajduje się w Kalifornii.

IPod został wprowadzony na rynek w 2001 roku i sprzedał 100 milionów sztuk w ciągu pierwszych 6 lat. IPhone został wprowadzony na rynek, sześć lat później, w 2007 roku, i stał się najlepiej sprzedającym się produktem wszech czasów.

Obecnie Apple nadal zadziwia świat swoimi innowacyjnymi produktami oraz usługami. Apple jest aktualnie najcenniejszą amerykańską korporacją o kapitalizacji rynkowej wynoszącej ponad 1,3 biliona dolarów.

Oficjalna strona: https://www.apple.com/pl/

Oferujemy również serwis MSI – sprawdź!