Serwis MSI Poznań

Micro-Star International to tajwańska firma informatyczna założona w 1986, która produkuje sprzęt dla graczy najlepszej jakości. Na ich liście produktów możemy znaleźć m.in:

  • laptopy,
  • komputery stacjonarne,
  • płyty główne,
  • karty graficzne,
  • komputery All-in-One,
  • serwery

Nasz serwis komputerowy sprosta każdemu zadaniu, dlatego podjęliśmy się naprawy sprzętu najbardziej wymagającej grupy odbiorców- graczy.

Oferujemy również serwis Toshiba. Zapraszamy!Oficjalna strona: https://pl.msi.com/

MSI serwis Poznań

Serwis komputerowy AZ to szybkie, profesjonalne i konkurencyjne cenowo naprawy sprzętu MSI na terenie Poznania i okolic. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu wszelkich problemów z laptopami MSI, od naprawy usterek mechanicznych (wymiana przycisków, głośników, klawiatury), przez instalację oprogramowania, zgrywanie danych, po naprawę płyty głównej czy wymianę matrycy. Oferujemy nasze usługi stacjonarnie na Starołęce oraz z dojazdem do klienta na terenie Poznania w cenie.

Micro-Star International – kultowe rozwiązania dla graczy

Marka MSI podbiła serca graczy na całym świecie za sprawą niepowtarzalnego charakteru sprzętu i najlepszej wydajności. Rozwiązania w zakresie designu, możliwości personalizacji i wdrażanych funkcjonalności biją na głowę konkurencję, dzięki czemu, zarówno laptopy, jak i komputery stacjonarne, to zdobywcy wielu branżowych nagród. Wdrażanie niespotykanych wcześniej rozwiązań czyni z firmy Micro-Star International pioniera na rynku sprzętu gamingowego.

Serwis MSI Poznań – Dlaczego my?

Pogotowie komputerowe AZ to gwarancja najwyższej jakości usług w przystępnych cenach. Zawsze stawiamy na transparentne zasady współpracy i rzetelnie informujemy o stanie powierzonego nam sprzętu, zakresie niezbędnych napraw oraz ich kosztach. Dopiero po otrzymaniu od klienta akceptacji na wykonanie prac, przystępujemy do płatnego zlecenia. U nas wstępna diagnoza problemu dla dostarczonego do nas sprzętu jest bezpłatna. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych napraw. Dzięki stałej współpracy z producentami sprzętu MSI, mamy stały dostęp do części zamiennych, atrakcyjnych cen oraz aktualnej wiedzy na temat rozwiązań wdrażanych do kolejnych modeli. Mamy doświadczenie w zakresie doboru oraz wymiany matryc LCD do wszystkich laptopów MSI.

MSI serwis Poznań – gwarancja jakości

Serwis komputerowy AZ w Poznaniu tworzą wykwalifikowani i doświadczeni eksperci, którzy dzielą pasję z naszymi klientami do sprzętu firmy MSI. Właśnie dzięki temu, potrafimy szybko zdiagnozować problemy oraz skutecznie je usuwać. Wiemy, jak dotkliwa jest przerwa w korzystaniu z laptopa czy komputera, dlatego dokładamy starań, by naprawa trwała jak najkrócej, a usterka nie powracała. Średni czas naprawy w naszym serwisie to 3 dni. Na wszystkie usługi serwisowe udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Naszą skuteczność potwierdzają rzesze zadowolonych klientów, dołącz do ich grona.